Home

textura preferovat Spoušť iran fotbal úhlopříčka Surichinmoi zpoždění

Jucătorii iranieni nu și-au cântat imnul național la Cupa Mondială. Motivul  pentru care aceștia au refuzat
Jucătorii iranieni nu și-au cântat imnul național la Cupa Mondială. Motivul pentru care aceștia au refuzat

Foto | Anglia - Iran 6-2. ”Set” realizat de britanici, la primul lor meci  din Qatar
Foto | Anglia - Iran 6-2. ”Set” realizat de britanici, la primul lor meci din Qatar

Iran castiga in prelungiri cu Tara Galilor. Doar a treia victorie obtinuta  la Cupa Mondiala - Onlinesport.ro
Iran castiga in prelungiri cu Tara Galilor. Doar a treia victorie obtinuta la Cupa Mondiala - Onlinesport.ro

A Journey into the Wild, Complex and Unique World of Football in Iran |  News, Scores, Highlights, Stats, and Rumors | Bleacher Report
A Journey into the Wild, Complex and Unique World of Football in Iran | News, Scores, Highlights, Stats, and Rumors | Bleacher Report

Dejte si pozor. Íránský režim během MS zatkl jednoho ze svých  nejpopulárnějších hráčů - Sport.cz
Dejte si pozor. Íránský režim během MS zatkl jednoho ze svých nejpopulárnějších hráčů - Sport.cz

Protestul tăcut al fotbaliștilor iranieni | Global | DW | 22.11.2022

Írán - soupiska MS ve fotbale 2018, sestava | iSport.cz

Țara Galilor - Iran 0-2: victorie dramatică, obținută în prelungiri

Ce șanse sunt ca Iran să fie descalificată de la Mondial și Italia să îi ia  locul. Anunțul făcut de Mundo Deportivo - Eurosport
Ce șanse sunt ca Iran să fie descalificată de la Mondial și Italia să îi ia locul. Anunțul făcut de Mundo Deportivo - Eurosport

Iran World Cup 2022 squad: Who's in and who's out? | Goal.com English Saudi  Arabia
Iran World Cup 2022 squad: Who's in and who's out? | Goal.com English Saudi Arabia

Iordania susține că portarul echipei feminine de fotbal a Iranului este  bărbat
Iordania susține că portarul echipei feminine de fotbal a Iranului este bărbat

Anglia - Iran 6-2. Motivul pentru care fotbaliștii Iranului n-au cântat  imnul + huiduieli din tribune
Anglia - Iran 6-2. Motivul pentru care fotbaliștii Iranului n-au cântat imnul + huiduieli din tribune

Mai mult decât fotbal. Adversare politice, Iran și SUA se înfruntă într-un  meci din care „câștigătorul ia totul”
Mai mult decât fotbal. Adversare politice, Iran și SUA se înfruntă într-un meci din care „câștigătorul ia totul”

Live football streaming: Watch Football Online | ELEVEN

Act de curaj din partea echipei Iranului la Campionatul Mondial din Qatar.  Jucătorii, alături de protestatarii din țară
Act de curaj din partea echipei Iranului la Campionatul Mondial din Qatar. Jucătorii, alături de protestatarii din țară

Iran's World Cup hopes fading amid botched sacking and squad acrimony | Iran  | The Guardian
Iran's World Cup hopes fading amid botched sacking and squad acrimony | Iran | The Guardian

Spectacol făcut de Anglia în primul meci de la Campionatul Mondial de fotbal.  Cum s-a terminat
Spectacol făcut de Anglia în primul meci de la Campionatul Mondial de fotbal. Cum s-a terminat

Victorie pentru Iran. S-a calificat la Cupa Mondială de fotbal

Iran national football team - Wikipedia

Iran: Peste 700 de deţinuţi au fost eliberaţi după victoria cu Ţara Galilor  de la Cupa Mondială - Stirileprotv.ro
Iran: Peste 700 de deţinuţi au fost eliberaţi după victoria cu Ţara Galilor de la Cupa Mondială - Stirileprotv.ro